Yeni
Jamella

Jamella Ayva Reçeli 500 G

Ürün Kodu : T48
Barkod Kodu :
96,00 TL
Paylaş
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Tavsiye Et
 • Ürün Özellikleri

  Kızarmış ekmeklerin üzerine sürerek kahvaltı kültürünün vazgeçilmezi, Ayva reçeli, lezzet ortağı kaymakla beraber ağzınızı sulandıran mükemmel bir lezzet patlaması yaşı yaşayacaksınız. Ayrıca Ayva tatlısı niyetine bile yenebilen reçel çeşididir.

  Ayva kokusu ve rengi ile ilgi çekici olduğu kadar, Reçeller arasında en çok sevilenlerden biri de ayva reçelidir. Ev yapımı tadında, Hepsi El emeği olan bu özel Ayva Reçelimiz Sadece pancar şekeri kullanılarak, en az %65 meyve oranıyla “Ekstra Geleneksel” reçeldir.

  EK BİLGİ

  Tüketim sırasında ambalaj açıldığında, ambalajında veya temiz, kokusuz ve kapaklı bir ambalajla +4 buzdolabında saklanmalıdır. Buzdolabı şartlarında ürün 10 gün dayanır. Ambalajların raf ömrü 2 yıldır.

  Açıklama
  Evde reçel yapmak mutlak bir zevktir ve zaman ayırmaya değer. Ev yapımı tadında reçeller.

  Taze ve doğal içeriklere ve en kaliteli hammaddelere olan yakınlığımız, İzlenilebilen geleneksel ev yapımı mutfak prensiplerinde Üretilerek Doğal üretime bağlı kalıp, doğallığı ile pastörize edilmiş, olağanüstü Yüksek kaliteli, ürünlerin tedarikçisiyiz. Düzenli Analiz ve Denetimlerimiz sayesinde Kalite ve Güvenirliliğimizden ödün vermiyoruz. Kaliteli bileşenlerin kaliteli ürünler Üreterek, seçici ve hak eden müşterilerimiz için tamda olması gerektiği gibi, harika Lezzetler üretiyoruz.

  İçinde bulunduğumuz modern zamanın en büyük sorunlarından biri, sağlıklı gıdalara erişim zorluğudur. Birinci sınıf meyveleri bulmaya odaklanıyoruz. Geleneksel ev yapım yöntemleriyle Pişirilmeden önce her bir meyve parçası kalite açısından elle incelenir ve temizlenir. Hepsi El emeği olan bu özel, reçellerimiz Sadece pancar şekeri kullanılarak, en az %65 meyve oranıyla“Ekstra Geleneksel”dir.

  Doğal lezzetlerimizi keşfetmenizi bekliyoruz.

  Enerji ve Besin Öğeleri  100 g
  Enerji  233 kcal/984Kj
  Karbonhidrat %55,95
  Protein %0,88
  Diyet Lifi  %1,26
  Ham Yağ  %0,59
  Aybalım Siparişiniz Özel Ambalajında
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.