Yeni
Jamella

Jamella İncir Reçeli 500 G

Ürün Kodu : T54
Barkod Kodu :
96,00 TL
Paylaş
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Tavsiye Et
 • Ürün Özellikleri

  İncir, kalsiyum, magnezyum ve potasyum gibi minerallerin yanı sıra harika bir lif ve vitamin kaynağıdır Kalın dokulu çok meyveli İncir Reçeli farklı doğal ve keskin hoş kokuludur.

  Tatlı bir muamele için, Peynir tabakları, tatlı ve tuzlu pide ve sandviçlere mükemmel bir lezzet ortaklığı oluşur. Ev yapımı tadında, Hepsi El emeği olan bu özel Kuru incir Reçelimiz Sadece pancar şekeri kullanılarak, en az %65 meyve oranıyla “Ekstra Geleneksel” reçeldir.

  EK BİLGİ

  Tüketim sırasında ambalaj açıldığında, ambalajında veya temiz, kokusuz ve kapaklı bir ambalajla +4 buzdolabında saklanmalıdır. Buzdolabı şartlarında ürün 10 gün dayanır. Ambalajların raf ömrü 2 yıldır.

  Açıklama

  Evde reçel yapmak mutlak bir zevktir ve zaman ayırmaya değer. Ev yapımı tadında reçeller.

  Taze ve doğal içeriklere ve en kaliteli hammaddelere olan yakınlığımız, İzlenilebilen geleneksel ev yapımı mutfak prensiplerinde Üretilerek Doğal üretime bağlı kalıp, doğallığı ile pastörize edilmiş, olağanüstü Yüksek kaliteli, ürünlerin tedarikçisiyiz. Düzenli Analiz ve Denetimlerimiz sayesinde Kalite ve Güvenirliliğimizden ödün vermiyoruz. Kaliteli bileşenlerin kaliteli ürünler Üreterek, seçici ve hak eden müşterilerimiz için tamda olması gerektiği gibi, harika Lezzetler üretiyoruz.

  İçinde bulunduğumuz modern zamanın en büyük sorunlarından biri, sağlıklı gıdalara erişim zorluğudur. Birinci sınıf meyveleri bulmaya odaklanıyoruz. Geleneksel ev yapım yöntemleriyle Pişirilmeden önce her bir meyve parçası kalite açısından elle incelenir ve temizlenir. Hepsi El emeği olan bu özel, reçellerimiz Sadece pancar şekeri kullanılarak, en az %65 meyve oranıyla“Ekstra Geleneksel”dir.

  Doğal lezzetlerimizi keşfetmenizi bekliyoruz.


  Enerji ve Besin Öğeleri  100 g
  Enerji  233 kcal/984Kj
  Karbonhidrat  55,95
  Protein  %0,88
  Diyet Lifi  %1,26
  Ham Yağ  %0,59
  Aybalım Siparişiniz Özel Ambalajında
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.